RESPONSIVE WEB ARAYÜZ

Günümüz web trendlerini kullanıcı deneyimi ve alışkanlıklarına sadık kalarak en yeni mobil teknolojilere göre şekillenen tasarımlar üretiyoruz. Bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler ile şekillenen yüzünüzü biz yaratalım.

MİKROSİTE

Müşterilerinize tek ürün, konu ya da kampanya bazlı 1-3 sayfalaık içerik siteniz ile görsel ve animasyon bazlı bir şölen sunmak isterseniz mikrosite fikirlerimizle hayalinizdeki ürünü çalışır hale getirelim.

MOBİL UYGULAMA ARAYÜZ

Mobil aplikasyon tasarımı konusunda kullanıcı deneyimi ve alışkanlılarına fokuslanırken projenizi markanıza yakışır çizgilerle storelarda yer almasını sağlıyouz.

E-TİCARET

Tüketicinin e-ticarette birinci önceliği güven veren bi tasarımla karşılaşmaktır. Müşterilerinize sitenize girdiği andan itibaren güven veren ve alışveriş yapmaya teşvik eden bir tasarım sunmak isterseniz, e-ticaret tasarımı konusundaki çözümlerimizle size destek olalım.

ADVERGAME

Kampanyalarınızı, markanızı, yarışmalarınızı oyunlaştırarak tüketici ile samimi ve uzun soluklu bir iletişim kurmak istiyorsanız, gelin pazarlama iletişiminizi birlikte oyunlaştıralım.

SOSYAL MEDYA

Facebook, twitter, instagram, pinterest, youtube gibi sosyal aylarda post ve cover görsellerinizle güçlü söylemler ve görseller ile var olun.

ONLINE İÇERİK TASARIMI

E-ticaret sitenizdeki banner ve slider alanları, online mecralarda yayınlayacağınız reklamlar, bannerlar, giydirmlerer için tasarım desteğine mi ihtiyacınız var? Doğru yerdesiniz.

İNFOGRAFİ

Pazar araştımalarınız, sektörünüz ile ilgili rakamsal bilgiler hiç bu kadar yalın ve renkli olmadı. Siz içeriği ve rakamları verin, biz infografinizi tüketicinin en kolay anlayacağı şekilde tasarlayalım.