GOOGLE REKLAM YÖNETİMİ

İnternet kullanımının giderek ve hızla artmasıyla internette vakit geçiren kişi sayısıda artmaktadır. Bu sebeple milyarlarca internet kullanıcısı arasından doğru kitleye erişmeniz büyük önem teşkil etmektedir. Google Adwords dünya üzerindeki en geniş reklam ağına sahiptir ve uzman kişiler tarafından yöneltilmesi halinde olumlu sonuçlar vermektedir. dijitaltayfa Google reklam ajansı olarak Google reklam araçlarını işletmenize uygun olarak belirler ve profesyonelce kullanarak potansiyel müşterilerinize en doğru şekilde ulaşmanızı sağlarız. Reklamlarınızı kendi haline bırakmayız ve günlük, haftalık, aylık raporlamalar ile performans düzeyini etkin bir şekilde takip ederiz. Size şeffaf bir istatistik sunmak adına herhangi ekstra bir arayüz kullanmadan hesabınıza ait verilere Google Adwords arayüzü kullanarak arzu ettiğiniz zaman erişebilirsiniz.

REKLAM OPTİMİZASYONU

Reklam performansınızın ve kalitenizin belirlenmesinde reklam optimizasyonu çok önemli bir yer teşkil etmektedir. Dijitaltaya Google reklam ajansı olarak reklam metinleriniz ve anahtar kelimerleriniz doğru bir şekilde belirlernir, görüntülü reklam ağındaki görselleriniz optimize edilir, uygun kitleler hedeflenir ve minimum bütçe ile reklamlarınızdan maksimum fayda sağlarsınız.

GOOGLE REKLAMLARINDAN NASIL FAYDALANABİLİRSİNİZ?

Reklam yönetiminin en önemli noktalarından biri işletmenize uygun reklam aracının belirlenmesidir. Bu da uzman ve bu araçlara hakim bir ekip tarafından yapıldığı zaman olumlu sonuçlar doğurmaktadır. dijitaltayfa Google reklam ajansı olarak bu araçları doğru bir şekilde belirleriz ve profesyonel bir şekilde kullanırız.

  • Arama Ağı Reklamları: Belirlenen anahtar kelimeler ile işletmeniz ile igili doğru kitlelere Google arama ağı ile ulaşırsınız.
  • Görüntülü Reklam Ağı: Görsel reklamlarınız yerleşim, konu, anahtar kelime, ilgi alanı ve demografik hedeflemeler ile görüntülü reklam ağında yerini alır.
  • Alışveriş Reklamarı: Ürün katoloğunuzdaki ürünleriniz Google alışveriş ağında yerine alır ve bu sayade kişileri sitenize yönlendirirsiniz.
  • Video Reklamları: Youtube'da video reklamlarınız yayınlanır ve kitleler üzerinde daha büyük bir etki yaratırsınız.
  • Uygulama Reklamları: Arama ağı, görüntülü reklam ağı ve Youtube aracılığı ile uygulamanızı insanlara tanıtırsınız.

GOOGLE REMARKETING

İnternet sitenizi daha önce ziyaret etmiş kişiler özel hedef kitleler oluşturularak takibe alınır ve bu sayade işletmenize fayda sağlaması en olası kişilere reklamlarınız gösterilir. Google remarketing reklamları ile sitenizdeki ürünleri daha önce ziyaret eden kişilere ilgili ürünleri dinamik bir şekilde gösterebilir veya statik görseller ile büyük bir etki yarabilirsiniz.

dijitaltayfa İLE REKLAMLARINIZDAN MAKSİMUM FAYDA SAĞLARSINIZ! NASIL MI?

İnternet reklamları ile kişileri internet sitenize yönlendirdiğinizi varsasayarsak reklamlarınızdan maksimum fayda sağlayabilmeniz için internet sitenizin teknik olarak bazı yeterliliklere sahip olması gerekmektedir. Eğer bu yeterlilikler sağlanmıyor ise reklamlarınız ne kadar profesyonelce yönetilirse yönetilsin olumlu sonuçlar almanız mümkün değildir. dijitaltayfa reklam ajansı, birçok reklam ajansında mevcut olmayan ve kendi bünyesinde bulunan uzman yazılım ekibi ile sitenizi analiz eder. Sayfa yüklenme süreleri, teknik sorunlar, dar boğazlar tespit edilerek size bildirilir ve düzeltilme yoluna gidilir. Bu sayede reklamlarınızdan maksimum fayda sağlamanız için internet siteniz hazır duruma getirilir.


İLETİŞİM FORMU

Hemen şimdi iletişime geçin, sizde Google reklam ağında yerinizi alın!

Telefon İle İletişim: 0212 809 22 43 (Hafta içi saat 10:00-18:00)