FACEBOOK REKLAM YÖNETİMİ

Dünya çapında yaklaşık 1.5 milyar aktif kullanıcısı olan Facebook, marka bilinirliğinizi artırmak ve yeni müşterilere erişmek için önemli bir reklam mecrasıdır. Bu bağlamda Facebook sayfanız ve genel kullanıcı profiliniz dikkatli bir şekilde analiz edilir, en uygun Facebook reklam araçları kullanılarak doğru kitlelere ulaşmanız sağlanır. dijitaltayfa Facebook reklam ajansı olarak reklamlarınızı oluşturup kendi haline bırakmayız. Günlük, haftalık ve aylık raporlamalar ile performans düzeyini etkin bir şekilde takip ederiz ve aynı zamanda size şeffaf bir istatistik sunarız.

REKLAM OPTİMİZASYONU

Reklam performansınızın ve kalitenizin belirlenmesinde reklam optimizasyonu çok önemli bir yer teşkil etmektedir. Dijitaltaya Facebook reklam ajansı olarak reklam metinleriniz ve görselleriniz optimize edilir, doğru kitleler hedeflenir ve minimum bütçe ile reklamlarınızdan maksimum fayda sağlarsınız.

FACEBOOK REKLAMLARINDAN NASIL FAYDALANABİLİRSİNİZ?

Her geçen gün yeni bir reklam ve hedefleme modeli geliştiren Facebook size güçlü ve dinamik bir reklam ağı sunmaktadır. Bu sebeple reklam kampanyalarınız oluşturulmadan önce işletmenize faydalı olabilcek Facebook reklam araç veya araçlarının belirlenmesi de önemli bir aşamadır. dijitaltayfa Facebook reklam ajansı olarak işletmenize maksimum fayda sağlayacak reklam Facebook araçlarını belirleriz.

 • Bağlantı Tıklamaları: İnsanları Facebook'taki veya Facebook dışındaki bir yönlendirme hedefine çekmek için kullanılır.
 • İnternet Sitesi Dönüşümleri: İnternet sitenizde gerçekleşen değerli eylemlerin sayısını artırmak için kullanılır.
 • Ürün Katoloğu Satışları: Kayıtlı hedef kitlenize göre otomatik olarak ürün katoloğunuzdan ürünler gösteren reklamlardır.
 • Sayfa Beğenmeleri: Facebook sayfanızın tanıtımını yapmak ve sayfa beğenilerini artırmak için kullanılır.
 • Sayfa Gönderisiyle Etkileşim: Belirlediğiniz bir sayfa gönderisini ön plana çıkartmak için kullanılır.
 • Marka Bilinirliği: Reklamlarınızla ilgilenme olasılığı daha yüksek olan kişilere erişmek ve marka bilinirliğinizi artırmak için kullanılır.
 • Video Görüntülemeleri: İnsanların videonuzu izlemesini sağlamak için kullanılır.
 • Uygulama Etkileşimleri: Uygulamanız ile etkileşimi artırmak için kullanılır.
 • Uygulama Yüklemeleri: İnsanların uygulamanızı yüklemeleri için kullanılır.
 • Erişim: Reklamlarınızı maksimum sayıda kişiye göstermek için kullanılır.
 • Mağaza Ziyaretleri: Yakındaki kişilere birden fazla işletme konumunun tanıtımını yapmak için kullanılır.
 • Potansiyel Müşterileri Bulma: Haber bültenleri, fiyat tahminleri ve takip telefonları için kayıtlar dahil, insanlardan bilgi toplayacak bir form oluşturmak için kullanılır.
 • Teklif Alımları: Teklifinizin tanıtımını yapmak için kullanılır.
 • Yerel Bilinirlik: İşletmenizin yakınındaki insanlara erişmek için kullanılır.
 • Etkinlik Yanıtları: Daha fazla kişinin etkinliğinizi görmesi ve yanıt vermesi için kullanılır.

FACEBOOK RETARGETING

İnternet sitenizi daha önce ziyaret etmiş kişiler özel hedef kitleler oluşturularak takibe alınır ve bu sayade işletmenize fayda sağlaması en olası kişilere reklamlarınız gösterilir. Facebook Retargeting, doğru bir şekilde kullanıldığıda çok faydalı ve etkili bir reklam modelidir.

dijitaltayfa İLE REKLAMLARINIZDAN MAKSİMUM FAYDA SAĞLARSINIZ! NASIL MI?

İnternet reklamları ile kişileri internet sitenize yönlendirdiğinizi varsasayarsak reklamlarınızdan maksimum fayda sağlayabilmeniz için internet sitenizin teknik olarak bazı yeterliliklere sahip olması gerekmektedir. Eğer bu yeterlilikler sağlanmıyor ise reklamlarınız ne kadar profesyonelce yönetilirse yönetilsin olumlu sonuçlar almanız mümkün değildir. dijitaltayfa reklam ajansı, birçok reklam ajansında mevcut olmayan ve kendi bünyesinde bulunan uzman yazılım ekibi ile sitenizi analiz eder. Sayfa yüklenme süreleri, teknik sorunlar, dar boğazlar tespit edilerek size bildirilir ve düzeltilme yoluna gidilir. Bu sayede reklamlarınızdan maksimum fayda sağlamanız için internet siteniz hazır duruma getirilir.

İLETİŞİM FORMU

Hemen şimdi iletişime geçin, sizde Facebook reklam ağında yerinizi alın!

Telefon İle İletişim: 0212 809 22 43 (Hafta içi saat 10:00-18:00)